Menu Zamknij

Klimatyzacja

Klimatyzacja GREE, KAISAI, MIDEA - klimatyzatory - montaż klimatyzacji dla domu i firmy

Kraków, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Limanowa, Rzeszów, Nowy Sącz - cała Polska

Klimatyzacja GREE, KAISAI, MIDEA – klimatyzatory – montaż klimatyzacjiserwis klimatyzacji. Działamy na obszarze całego kraju a zwłaszcza woj. małopolskieKraków, WieliczkaTarnów, Brzesko, Bochnia, Limanowa, Myślenice, Gdów, Wadowice, Nowy Targ, Rabka Podhale  Zapraszamy! 

Klimatyzacją nazywamy proces nadawania powietrzu w pomieszczeniu określonych parametrów i właściwości pożądanych ze względów higienicznych, jak również ze względu na dobre samopoczucie ludzi, lub parametrów wymaganych przez technologię produkcji

System zdecentralizowany

W tego typu klimatyzacji nośnikiem energii doprowadzanej bądź odprowadzanej z pomieszczeń jest powietrze. Jest ono przegotowywane w centrali klimatyzacyjnej i przez kanały doprowadzane do poszczególnych pomieszczeń. Powietrze nie wymaga tutaj dalszego przygotowania, dlatego w instalacjach tych nie przewiduje się dla pojedynczych pomieszczeń, żadnych dodatkowych wodnych instalacji chłodniczych.

Klimatyzacja z klimakonwektorami

Indukcyjne systemy klimatyzacyjne składają się z zainstalowanych pod oknami lub w przestrzeni międzysufitowej urządzeń indukcyjnych z wymiennikami ciepła, przez które przepływa ciepła lub zimna woda. Powietrze pierwotne dostarczane przez wysokociśnieniową centralę klimatyzacyjną przepływa przez dysze w klimakonwektorze i w wyniku ejekcji zasysa powietrze obiegowe z pomieszczenia. Powietrze obiegowe lub mieszanina powietrza pierwotnego i obiegowego jest chłodzona lub ogrzewana w wymienniku ciepła. Chłodzenie czynnika ziębniczego, pracującego w obiegu zamkniętym, odbywa się w urządzeniu chłodniczym. Centralna regulacja temperatury wody zasilającej wymienniki odbywa się w zależności od temperatury zewnętrznej.

Klimatyzacja z VRF/VRV

System ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego umożliwia regulację przepływu tego czynnika w zależności od zapotrzebowania klimatyzowanego obiektu na chłód lub ciepło. Innymi słowy, układ dopasowuje wydajność chłodniczą lub grzewczą do rzeczywistych w danej chwili warunków eksploatacji.

Klimatyzacja SPLIT / MULTISPILT

Instalacja klimatyzacji typu Split/Multisplit zbudowana jest z jednostki/jednostek wewnętrznych (klimatyzatora wewnętrznego) wyposażonej w parownik oraz wentylator. Za pomocą przewodów połączona jest z jednostką zewnętrzną (klimatyzatorem zewnętrznym). Klimatyzator umieszczony na zewnątrz budynku wyposażony jest w skraplacz, wentylator oraz sprężarkę. W przewodach łączących obydwie jednostki znajduję się czynnik chłodniczy. Sterowanie pracą sprężarek w układach Split i Multisplit następuje na podstawie aktualnego zapotrzebowania na „chłód” w układzie.

Jesteśmy partnerem firmy MIDEA, posiadamy autoryzację na montaż oraz serwis gwrancyjny i pogwarancyjny

W ramach naszych usług wykonujemy montaż klimatyzacji midea, Działamy w obszarze m.in. Kraków, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Limanowa. Wykonujemy również montaż klimatyzacji GreeKraków, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Limanowa. W ofercie także montaż klimatyzacji Kaisai a także serwis klimatyzacji – Kraków, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Limanowa. W ofercie sprzedaży klimatyzacja Midea, klimatyzacja Kaisai, Klimatyzacja Gree. Oferujemy tylko najwyższej jakości klimatyzatory.